Очолив псевдоподатковий орган в тимчасово окупованому Бердянську – на Запоріжжі засуджено зрадника | Кримінал

За публічного обвинувачення прокурорів Запорізької обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду колишнього заступника начальника Головного управління МВС у Запорізькій області визнано винним у колабораційній діяльності.

Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та правоохоронних органах строком на 15 років.

Прокурори у суді довели, що звільнений у 2013 році через корупційний скандал правоохоронець вирішив побудувати кар’єру «податківця» в тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області.  Чоловік добровільно пішов на співпрацю з російськими загарбниками та погодився на пропозицію очолити так звану «межрайонную инспекцию федеральной налоговой службы россии № 2 по Запорожской области».  Цей псевдоорган окупанти розмістили на базі адмінбудівлі Бердянської податкової інспекції.

На посаді в.о. начальника фейкового податкового органу він забезпечив формування його штату та загальну організацію  роботи. Обвинувачений і надалі активно підтримує окупаційну владу та виконує всі їх розпорядження та вказівки.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

Джерело