Німеччина надасть великий пакет зброї Україні

Німеччина надасть великий пакет зброї Україні

Фото: Getty Images Marder – основна бойова машина піхоти Бундесверу, яка є на озброєнні ЗСУ

Також Німеччина підтримуватиме Україну в короткостроковій перспективі подальшими поставками боєприпасів.

Україна отримає від Німеччини пакет військової допомоги на 500 млн євро. Про це сказав міністр оборони ФРГ Борис Пісторіус під час пресконференції в рамках засідання Рамштайну, повідомляє Tagesschau у вівторок, 19 березня.

Пісторіус підкреслив, що мова йде саме про “німецький пакет”.

“Крім того, Німеччина підтримуватиме захист України від російсько-агресорської війни в короткостроковій перспективі подальшими поставками боєприпасів. Заплановано 10 тисяч артилерійських снарядів зі складів Бундесверу”, – пише видання.

Також новий пакет допомоги включатиме 100 одиниць бронетехніки для піхоти і 100 одиниць транспортної техніки. При цьому не вказано, яку саме техніку буде передано.

У коментарі для Радіо Собода міністр наголосив важливості на досягненні стійкої підтримки України, що є “щоденним завданням”. За словами Пітсоріуса, Берлін планує розширити співпрацю з Польщею, зокрема у виробництві боєприпасів, а також дати можливість Україні зрозуміти, що вона й надалі може розраховувати на підтримку.

“Прогрес є у напрямку боєприпасів. З одного боку завдяки чеській ініціативі, однак ми також зможемо оголосити ще один пакет, тут, сьогодні. Справа просувається інколи маленькими, інколи більшими кроками. Але головне, це постійне постачання боєприпасів”, – заявив він.

Водночас на питання, чи може Україна розраховувати на новини про крилаті ракети Taurus, Пісторіус відповів: “Ні, про це нема новин”.

Раніше Борис Пісторіус назвав шкідливими дебати про можливе постачання Taurus Україні. На його думку, це може залишити поза увагою основні оборонні потреби Києва.

США не дадуть Україні програти – Остін

Джерело