Ніколи не відпускайте свого чоловіка, якщо в нього є ці 7 якостей

7 ознак того, що ваш чоловік – самий-самий і його не можна відпускати.

Іноді ми перестаємо цінувати те, що у нас є, і сприймаємо це як само собою зрозуміле. Нерідко це стосується відносин, коли з роками ми "забуваємо", чому вибрали саме цього партнера, інформує Ukr.Media.

Він розумніший за вас

Кожен день ви дізнаєтеся від нього щось нове. Вам по-справжньому цікаво з ним спілкуватися, і після кожної зустрічі ви відчуваєте себе наповненою і натхненною. Він необов'язково повинен мати диплом престижного вузу, але бути розумним, різнобічно розвиненим, допитливим – це одна з основ для побудови гармонійних стосунків.

Ваше почуття гумору йому по душі

Коли ви разом, ви завжди смієтеся, він цінує ваше вміння жартувати. Це дуже важливо у відносинах, адже гумор допомагає долати багато труднощів та дозволяє дивитися на деякі речі, зменшивши градус серйозності. Якщо ви обожнюєте сміятися разом, цінуйте це!

Він вміє йти на компроміси

В будь-якій парі часом трапляються конфлікти, це нормально. Набагато важливіше те, як ви виходите з таких ситуацій. Який сенс годинами і днями з'ясовувати, хто був правий, а хто винен? Якщо хоча б хтось один в парі вміє вчасно зупинитися і припиняє брати участь у сварці, можете вважати свої відносини близькими до ідеальних! А вже якщо цей хтось – ваш чоловік, який закриває очі на вашу емоційність, вам дуже пощастило!

Він підтримує будь-які ваші починання

Що б ви не задумали, він на вашій стороні? Всіляко підтримує вас словами та справами? Вміє підбадьорити, коли у вас опустилися руки? Ви – щаслива жінка. З такою підтримкою ви зможете все!

Він просто обожнює дітей

Якщо у вас поки немає дітей, поспостерігайте, як ваш чоловік поводиться з племінниками і сусідськими дітлахами. Як він висловлюється про дітей в цілому? Ідеально, якщо він любить з ними возитися, балує їх і дивиться з обожнюванням. А ось якщо діти його дратують на порожньому місці, то це вагомий привід задуматися про те, чи може така людина бути добрим і люблячим чоловіком і батьком?

Він з величезною повагою ставиться до мами

Навіть якщо його стосунки з мамою все життя були далекі від ідеалу, а його дитинство важко назвати щасливим, те, що він відноситься до батьків з повагою, незважаючи ні на що, говорить про його зрілість. Він зумів переступити через всі дитячі образи та повністю вибудував своє нове щасливе життя. З таким чоловіком ваші відносини мають усі шанси стати казковими!

Він нескінченно добрий

Він може бути брутальним зовнішньо, але безмежно добрим всередині. Він вміє співпереживати і співчувати всьому живому. Це характеризує його як людину з великим серцем, який завжди прийде на допомогу, не кине в скрутну хвилину і зможе постояти за вас.

Які ще якості, по-вашому, характеризують ідеального партнера? Як ви вважаєте, скільки балів з 7-ми набрав би ваш чоловік?

Джерело