Незаконно заволодів 17 га землі – підозрюється мешканець Миколаївського району | Кримінал

За процесуального керівництва Миколаївської окружної прокуратури повідомлено про підозру 65-ти річному мешканцю м. Миколаєва у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене у великих розмірах, та використанні підробленого документу.

За даними слідства, підозрюваний, попередньо отримавши завідомо підроблені державні акти на право приватної власності на земельні ділянки  сільськогосподарського призначення площею понад 17 га в межах Первомайської селищною ради Миколаївського району, розробив технічну документацію із землеустрою та достовірно знаючи, що йому земельні ділянки у власність не надавалися, звернувся до державного реєстратора з метою реєстрації права власності на зазначені  ділянки.

Після реєстрації права власності на земельні ділянки він почав їх незаконно обробляти, спричинивши збитки територіальній громаді у розмірі понад 400 тис грн.

Досудове розслідування здійснюється СВ відділення №5 Миколаївського РУП ГУ ГП в Миколаївській області.  

За вказане кримінальне правопорушення законодавством передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

За матеріалами Миколаївської обласної прокуратури

Джерело