Не робіть ці речі в соцмережах після розставання з коханю людіною

Корисні поради!

Після розставання ви хочете змін. Ви хочете, щоб біль пішла. Ви хочете рухатися далі. І це нормальна реакція. Крім того, будьте стримані і не наробіть помилок, роблячи неправильні дії в соціальних мережах. Те, що, на вашу думку, ви легко видалите пізніше, може бути кимось завбачливо збережено, що потенційно здатне зіпсувати вам інші відносини аж до робітників. Намагайтеся вилікувати своє серце традиційними, доінтернетовськими способами. Ось сім речей, які НЕ ВАРТО робити в соціальних мережах після розриву відносин, інформує Ukr.Media.

Довго думати над тим, чи варто видаляти і блокувати колишнього партнера

Якщо ваш колишній партнер – токсична особистість, видаляйте і не роздумуйте, особливо якщо ви відчуваєте, що від нього може виходити якась загроза або небезпека. Також видаляйте людину, якщо у вас є підозра, що ви можете знову захотіти з ним поспілкуватися. У будь-якому випадку, ви повинні зробити те, що краще для вас у довгостроковій перспективі.

Занадто швидко видаляти фото

Будьте обережні з видаленням фотографій та іншої інформації. Якщо ви не хочете нікого повідомляти про ваш розрив, не поспішайте чистити свій контент, що відразу ж наведе ваших френдів і фоловерів на певні думки.

Не виставляйте собі статус типу «все складно»

Відносини за своєю природою є справою особистою. Не розповідайте про них і не видавайте занадто велику кількість деталей. Краще ведіть журнал в закритому режимі, де ви можете записувати всі свої думки, щоб вам стало легше, проте в той же час уникайте повної соціальної ізоляції.

Повідомлення і фотографії «у мене все круто»

Ваше серце розбите, і у вас вирують море емоцій. Ви не хочете, щоб вас бачили в моменти слабкості і відчаю – і це цілком зрозуміло. Однак вам також не слід впадати в іншу крайність: тобто завантажувати фото та писати повідомлення в стилі «у мене все супер!» Залишайтеся реалістом.

Не публікуйте мстиві пости і картинки

Вам напевно є чим зайнятися, а не відправляти в мережу мстиві послання, щоб насолити своєму колишньому. О так, це заманливо, але призведе лише до того, що ви почнете відчувати ще більше негативних емоцій. Розгляньте можливість взагалі мінімально відвідувати соціальні мережі, скажімо, протягом місяця.

Не проявляйте інтерес до якогось друга, щоб викликати ревнощі колишнього

Ви хочете позлити колишнього і починаєте атакувати одного з його або своїх друзів, надаючи йому підвищену увагу? Навіть не пробуйте себе так вести. В іншому випадку ви перенесете всю негативність ваших останніх відносин в нові відносини. Не фліртуйте ні з ким з помсти, просто дайте собі трохи часу, щоб оговтатися від розриву.

Не шпигуйте за екс-партнером в мережі

Величезна кількість людей починають відстежувати своїх колишніх,, в соцмережах після розриву відносин, хоча, напевно, розуміють всю згубність своєї поведінки. Це може стати деструктивною звичкою, і якщо ви не можете уникнути спокуси, тоді заблокуйте або видаліть екс-партнера.

Зосередьтеся на своїй новій поведінці. Не публікуйте речі, про які ви потім пошкодуєте і усвідомлюєте, наскільки це виглядає безглуздо. Ведіть себе як доросла людина, просто проводячи час з друзями та родиною, піклуючись про себе і роблячи те, що приведе вас в норму.

Джерело