«Не поширюйте інформацію із посиланням на ресурси рф»: у Силах оборони звернулися до українців

У Силах оборони півдня України звернулись до всіх ЗМІ, коментаторів, експертів та блогерів та закликали не поширювати інформацію із посиланням на ворожі ресурси, не висувати версій, не робити припущень щодо роботи Сил оборони.

Про це йдеться на телеграм-каналі Сил оборони півдня України.

«Сили оборони проводять низку заходів на різних напрямках, мають певні результати. Однак, не все, що поширюється в соціальних мережах, слід сприймати, як відображення реальності.

В умовах гібридної війни росіяни потужно використовують усі пропагандистські ресурси для викривлення справжньої інформації, приховування результатів нашої бойової роботи та звинувачення України в порушенні законів і норм ведення війни.

Саме тому важливо не поширювати інформацію із посиланням на ворожі ресурси, не висувати версій, не робити припущень щодо цілей і способів ведення бойової роботи Силами оборони», — йдеться у повідомленні.

У Силах оборони закликали всіх мати витримку, давати інформацію тільки на підставі офіційних повідомлень Головнокомандувача Збройних Сил України, Генерального штабу, Командувань видів (окремих родів) військ (сил) ЗСУ, оперативно-стартегічних (оперативних) угруповань військ.

Джерело