Не лише путін та львова-бєлова. Україна хоче збільшити кількість ордерів на арешт від МКС за депортацію українських дітей

Як повідомляє кореспондент АрміяInform, Про це на пресконференції розповів Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

За його словами, зараз триває напрацювання нових ордерів на арешт від Міжнародного кримінального суду проти інших представників російської влади.

«Не тільки путін та львова-бєлова приймали та продовжують брати участь в депортації українських дітей. Список дуже великий. Працюють представники МКС разом з нашими правоохоронцями, які напрацьовують алгоритми видачі ордерів на арешт», — розповів Дмитро Лубінець.

За словами  Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, зрушення з мертвої точки питання повернення українських дітей відбулось якраз після того, як публічно в Міжнародному кримінальному суді заявили про два ордери на арешт відносно путіна та львової-бєлової.

«Після того росіяни принаймні почали спілкуватися з посередниками та напряму зі мною в питаннях повернення українських дітей», — додав Дмитро Лубінець.

Від початку широкомасштабного вторгнення російських військ повернути в Україну вдалося 736 українських дітей.

Як повідомляла АрміяInform, до чувашії викрали 43 українських дітей з Бердянська.

 

Олександр Марченко

Кореспондент АрміяInform

Джерело