Названо нову проблему для військових на фронті

Названо нову проблему для військових на фронті

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook Миші та щурі стали проблемою на лінії фронту в Україні

Через погоду посилилася проблема з мишами на фронті в Україні, зазначили в британській розвідці.

Останніми тижнями як українські війська, так і російські загарбники скаржаться на велику кількість щурів та мишей на передовій. Це стало ще однією проблемою на фронті, повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки в суботу, 23 грудня.
Зазначається, що цього року м’яка осінь разом із достатньою кількістю їжі з полів, які залишилися необробленими через бойові дії, ймовірно, сприяли збільшенню популяції гризунів.   Оскільки погода стала холоднішою, миші шукають теплі місця у транспортних засобах і оборонних позиціях. Як наголошує британська розвідка, гризуни додадуть додаткового тиску на бойовий дух бійців на передовій.   Крім того, щурі та миші становлять небезпеку для військового обладнання, перегризаючи кабелі. Це було зафіксовано в тому ж районі під час Другої світової війни.   “Неперевірені звіти також свідчать про те, що російські підрозділи почали страждати від збільшення випадків захворювання, що війська пояснюють проблемою зі шкідниками”, – додали в Міноборони Британії.

Нагадаємо, минулої доби російські загарбники йшли в атаку на шести напрямках, найгарячіше було біля Авдіївки, яку ворог намагається безуспішно оточити. Всього за добу відбулось 75 бойових зіткнень.

Впродовж 22 грудня ЗСУ ліквідували 1040 окупантів, знищили 17 танків та три літаки росіян. Всього з початку російської агресії було ліквідовано 352 390 військових РФ.

Джерело