“Навіть якщо дитина виросла”: Фрази, які потрібно говорити дитині щодня

Це дійсно важливо.

Суть у тому, що вплив батьків не закінчується у дитинстві. Навіть багато знаменитостей говорили про вдячність батькам. Що батьки їх завжди підтримували, в будь-якому віці. І це дійсно важливо. Якими ж фразами найкраще мотивувати або надихати дитину, інформує Ukr.Media.

Потрібно обов'язково бажати гарного дня. Наприклад: "бажаю тобі гарного дня", "бажаю тобі вдалого дня" чи "успішного", чи "продуктивного", чи "веселого". Залежить від віку та цілей дитини.

Ми так влаштовані, що такі фрази справді допомагають. Вони налаштовують нас на пошук плюсів цього дня.

Більшість зосереджує свою увагу лише на негативі, саме тому дитина матиме перевагу в цьому.

Так само потрібно вірити в дитину. Потрібно говорити їй "я в тебе вірю", "я вірю, що в тебе все вийде", "я вірю, що ти напишеш контрольну", "я вірю, що ти отримаєш підвищення" і таке інше.

Віра також важлива. Вона показує, що дитина не сама йде у світ боротися з проблемами. З нею ще йдуть її батьки, і вони завжди готові допомогти, вони поряд. Це зменшує тривожність у дитини та підвищує впевненість, що теж дуже важливо.

Без цієї фрази світ би давно перестав існувати. "Я тебе люблю." Потрібно це говорити щодня. Деякі це роблять уранці, деякі роблять це перед сном. Важливо це казати. Так дитина з більшою ймовірністю буде спокійна в тому питанні, що вона не буде самотня.

Насправді у дорослому віці це може бути проблемою. Якщо дитина не впевнена в тому, що її батьки любили, то їй буде складно повірити в те, що її взагалі хтось любить. Тобто, якщо це дівчина, то вона не зможе близько підпускати хлопців, вона сумніватиметься у їхніх справжніх намірах. Буде недовіра, а це затягує пошук кохання на багато років.

Ще варто цікавитись "як пройшов твій день?". Людина завжди має бажання щось розповісти. А тут її питають. Їй стає легше та цікавіше жити. Вона запам'ятовуватиме події, щоб їх розповідати. Дитина вважатиме себе цікавою особистістю, оскільки її постійно запитують про це.

Джерело