Навчання Dragon-24: війська НАТО відпрацьовують форсування річки Вісла у Польщі

Під час навчань Dragon-24 підрозділи польської армії та країн НАТО відпрацьовують переправу через річку Вісла. До маневру залучено понад 3,5 тисячі військовослужбовців і тисяча одиниць техніки.

Про це йдеться на сайті Міноборони Польщі.

За тим як підрозділи дев’яти країн долають річку Вісла спостерігатимуть президенти Польщі Анджей Дуда та Литви Ґітанас Науседа, а також польський міністр оборони Владислав Косіняк-Камиш.

«Такі навчання виконують місію НАТО зі стримування і не спрямовані ні проти кого. Але контекст того, що відбувається сьогодні у світі, очевидний. Очевидно, що ми повинні бути готові тут і зараз, щодня виконувати свої зобов’язання перед нашими союзниками», – зазначив очільник Міноборони Польщі.

Загалом у навчаннях Dragon-24 задіяно близько 20 тисяч військових та 3,5 тисячі одиниць техніки з 9 країн НАТО. З польського боку у навчаннях беруть участь приблизно 15 тисяч військових. Dragon-24 — це перевірка взаємодії та виконання бойових завдань на землі, на морі, у повітрі та кіберпросторі.

Як повідомляла АрміяInform, за словами Володимира Зеленського, немає для росіян безпечних гаваней у Чорному морі, і не буде безпечного простору в небі.

Джерело