Народила дитину від власного батька – на Сумщині заарештовано ґвалтівника неповнолітньої доньки | Кримінал

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Сумської обласної прокуратури повідомлено про підозру 39-річному чоловікові за фактом зґвалтування рідної доньки. За клопотанням слідчого та прокурора рішенням суду 14 грудня 2023 року підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Слідством установлено, що подія відбувалась у багатодітній родині, яка проживає в одному з населених пунктів на Сумщині. У березні 2023 року чоловік зґвалтував свою доньку, якій на той час виповнилось 13 років. З того часу він періодично вчиняв щодо дитини подібні дії сексуального характеру. Навіть коли дівчинка завагітніла від батька, їм вдалось тривалий час приховувати цей факт від оточуючих. 12 грудня 2023 року дівчинка за місцем свого проживання народила дитину, відтак її матері довелось звернутись за медичною допомогою. Лише після цього дівчинка розповіла про систематичне ґвалтування батьком.

На даний час перевіряється можлива причетність інших осіб до приховування зазначеного злочину. Дівчинка з немовлям перебувають під наглядом медиків.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури

Джерело