Нардепи вночі завершили розгляд правок до закону про мобілізацію

Нардепи вночі завершили розгляд правок до закону про мобілізацію

Фото: t.me/yzheleznyak Нічна робота парламенту

Депутати протягом 11 годин розглянули майже 4300 правок. До кінця марафону залишилося лише близько 30 нардепів.

Народні депутати у ніч проти четверга, 11 квітня, завершили розгляд правок до законопроєкту про мобілізацію. Про це о 1.43 повідомив депутат від Голосу Ярослав Железняк.

“Отже всі відхилені правки серед 4294 правок у законопроект про мобілізацію пройшли. На це пішло 11-ть годин”, – зазначив він.

За словами Железняка, до кінця розгляду залишилося лише близько 30 депутатів.

Нардеп зазначив, що зараз перерва до ранку, після чого депутати після виступу військових у стінах Ради продовжать працювати над законопроєктом про мобілізацію. Зокрема планується голосування за законопроєкт в цілому.

Нагадаємо, у середу Верховна Рада підтримала у першому читанні урядовий законопроєкт про внесення змін в Кримінальний кодекс та кодекс про адміністративне правопорушення за порушення щодо мобілізації. Було прийнято урядову версію законопроєкту, яка має багато проблем і жорстких норм, але очікується, що до неї ще внесуть правки перед другим читанням на комітеті. 

Також Рада прийняла за основу законопроєкт, який дозволятиме мобілізацію засуджених осіб. Документом передбачається, що під час проведення мобілізації та/або дії воєнного стану до осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі, судом може бути застосоване умовно-дострокове звільнення для проходження ними військової служби за контрактом. Проте, це не стосуватиметься осіб, які були засуджені за низку важких злочинів.

Джерело