Найманці з Непалу масово дезертують з армії рф — ГУР

Втеча найманців з Непалу, закріплених за військовою частиною 29328 зс рф, спричинена величезними втратами у «м’ясних штурмах», жорстоким ставленням московитських польових командирів, включно із позасудовими стратами за відмову від виконання наказів йти на неминучу смерть, а також ― невиплатою обіцяних грошей.

Про це повідомило 1 травня Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Групи російських загарбників проводять активні пошуки втікачів в окупованих українських населених пунктах, зокрема ― на Луганщині, де перебував особовий склад в/ч 29328, але, як правило, результатів цей процес не дає.

Ватажки російської мотострілецької військової частини в рапортах і доповідях «нагору» пояснюють дезертирство непальців нісенітницями про ймовірне «відбуття до рідної країни через землетрус».

Утім, потрапити з окупованої Луганщини назад у Непал самотужки ― справа не надто легка. До того ж за участь у бойових діях проти України у складі російської армії громадянам Непалу в їхній державі  може загрожувати притягнення до відповідальності.

«У підсумку бажання заробити «легких» грошей перетворилось для непальських найманців у пастку, безпечного виходу з якої не існує», — сказано в повідомленні ГУР.

Як повідомляла АрміяInform, росіяни відправляють в атаки на Часів Яр найманців з інших країн.

Джерело