Найкраща помста тому, хто вас образив – відмовитися від помсти

Помстою ви не зменшите свій біль, не забувайте про це.

Те, що хтось вас образив, ще не означає, що потрібно відплатити йому тією ж монетою. Якщо людина погано до вас ставиться, найкраще, що ви можете зробити, щоб поквитатися з ним, це піти і показати, що ви вище цього, інформує Ukr.Media.

Не зациклюйтеся на відплаті і почніть жити своїм життям. Чим більше ви дозволяєте помсті з'їдати вас зсередини, тим гірше себе відчуваєте. І до моменту, коли вам випаде реальний шанс помститися, ви вже забудете, чому так злились.

Припиніть втручатися в чужу драму. Якщо хтось намагається вам нашкодити або тягнути на дно, просто обріжте всі зв'язки і залиште цю людину в минулому. Вона не зможе заподіяти вам біль, якщо більше не є частиною вашого життя. Вона позбудеться своєї влади над вами, варто вам відмовити їй в ній.

Якщо ж вами рухає жага помсти, то існує ймовірність, що вона не принесе бажаного полегшення. Вас як і раніше буде засмучувати подія, але доведеться це пережити, попри те, чи вдалося вам помститися чи ні.

Чим більше ви зациклюєтеся на розплаті, тим важче стає рухатися далі. Жага помсти прив'язує вас до минулого і суттєво ускладнює життя.

У більшості випадків відплата тільки погіршує емоційний стан людини. А все тому, що якщо ви є хорошою людиною, то навіть заподіяння страждань кривднику не полегшить негатив на душі. Ви не відчуєте себе краще при вигляді страждань оточуючих, нехай вони і заподіяли вам сильний біль.

Перестаньте скаржитися на погане поводження. Якщо хочете хорошого життя, пора щось міняти.

Життя надто коротке, щоб витрачати його на спроби перевершити людей, з якими ви могли просто розірвати відносини. Помстою ви не зменшите свій біль, не забувайте про це.

Якщо хтось підриває вашу довіру, не показуйте людині, що через неї ви не спите ночами. Знайдіть спосіб впоратися зі своїми почуттями і йдіть без будь-яких пояснень. Нехай вона думає про вас, поки ви думаєте про своє майбутнє і про життя, яке чекає на вас попереду.

Найкраща помста — просто викреслити зі свого життя людину, яка чекає від вас розплати. Нехай вона гадає, чи збираєтеся ви повернутися. Робіть все можливе і продовжуйте боротися з перешкодами, які життя розставляє на вашому шляху. Ви набагато сильніші, ніж думаєте.

Джерело