Найєм прокоментував своє звільнення з посади голови Держвідновлення

Найєм прокоментував своє звільнення з посади голови Держвідновлення

Фото: facebook.com/Mustafanayyem Мустафа Найєм

Ексчиновник заявив, що не бажає “сперечатися з дурнями”, і не має часу, аби “боротися із сірістю”.

Мустафа Найєм, якого у вівторок, 18 червня, звільнилиз посади очільника Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, прокоментував ситуацію, і розповів про подальші плани. Про це він написав у Facebok.

За словами Найєма, це були “найтяжчі й найвідповідальніші дні” за все його життя.

“Рівно 505 днів. Мабуть, найтяжчих і найвідповідальніших за все життя. Завершу не своїми словами, а цитатою мого улюбленого актора, і як нещодавно дізнався, музиканта та композитора Ентоні Хопкінса: “Почуваюся дитиною, якій дали коробку цукерок: вона їсть із задоволенням, а коли бачить, що залишилося зовсім мало, то починає їх їсти з особливим смаком”, – йдеться у дописі експосадовця.

Найєм наголосив, що не бажає “сперечатися з дурнями”, і не має часу, аби “боротися із сірістю”.

“Не турбують заздрісники, які намагаються зганьбити найздатніших, щоб заволодіти їхніми посадами, талантами та досягненнями. Мені цікаві людяні люди. Люди, які розуміють своє покликання і не ховаються від відповідальності, які вміють сміятися зі своїх помилок і, ті, хто досяг успіху. Дякую. Висплюсь. І рухатимусь далі”, – написав Найєм.

Нагадаємо, Кабінет міністрів звільнив Мустафу Найєма з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. 

Перед цим Найєм написав заяву про звільнення з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України. Він заявив про “системні перешкоджання”, які не дають йому ефективно виконувати повноваження.

Джерело