Наєв показав, як бійці тренуються на “психологічних” смугах перешкод

Наєв показав, як бійці тренуються на "психологічних" смугах перешкод

Фото: Скриншот відео Українські військові тренуються на “психологічних” смугах перешкод

У Волинській області військовослужбовці тренуються у стрільбі зі стрілецької зброї та мінометів, керують дронами й евакуюють умовно поранених.

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив, що у Північній операційній зоні для підтримки особового складу у бойовій готовності збудовані вже близько пів сотні “психологічних” смуг перешкод.

За його словами, у Волинській області військовослужбовці тренуються у стрільбі зі стрілецької зброї та мінометів, керують дронами й евакуюють умовно поранених із “поля бою”.

“Враження дуже приємні. Хлопці навчені, вмотивовані та дуже якісно підготовлені. Вважаю, що кожного дня необхідна перемога над самим собою”, – зазначив командувач.

Раніше повідомлялося, що у Північній операційній зоні триває облаштування оборонних позицій, зокрема підготовка додаткових фортифікаційних укріплень на кордоні з Білоруссю. А у Чернігівській області будують дві смуги оборони на найбільш небезпечних напрямках. Роботи проводить цивільна організація, а військові інженери надають необхідну методичну допомогу.

Джерело