Найближчі місяці будуть важкі для України – Кірбі

Найближчі місяці будуть важкі для України - Кірбі

Фото: Getty Images Координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі

Україна має стати процвітаючою та суверенною країною з відновленими кордонами і суверенітетом, підкреслили в США.

Бойові дії в Україні впродовж кількох наступних місяців матимуть критичне значення для її захисту, тому Конгрес повинен пришвидшитися з ухваленням рішення щодо підтримки України. Про це у понеділок, 22 січня, заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, цитує Укрінформ.

Він наголосив, що росіяни продовжують бити по Україні безпілотниками й ракетами.

“Українському командуванню вже зараз доводиться ухвалювати складні рішення про те, яку саме зброю та боєприпаси застосовувати в умовах, коли їхні запаси скорочуються. Водночас РФ продовжує отримувати допомогу від Ірану й Північної Кореї, в тому числі балістичні ракети. Крім того, росіяни налагодили власне виробництво дронів та інших систем озброєнь”, – проінформував Кірбі. 

Кірбі підкреслив, що адміністрація США прагне перемоги України та нагадав, як президент Штатів Джо Байден чітко заявив, що “Україна має стати процвітаючою та суверенною країною з відновленими кордонами і суверенітетом”.

“І ми хочемо мати можливість далі надавати Україні необхідну підтримку, щоб вона могла досягти цих результатів”, – сказав він.

Нагадаємо, Майк Джонсон заявив, що питання надання подальшої фінансової допомоги Україні може бути вирішене лише після врегулювання кризи на кордоні з Мексикою. 

Допомога Україні: Байден спрогнозував строки угоди

Джерело