На Запоріжжі експоліцейського з смт Якимівка засуджено за державну зраду, – прокуратура | Кримінал

За публічного обвинувачення прокурорів Запорізької обласної прокуратури в порядку спеціального судового розгляду колишнього правоохоронця з Якимівки Мелітопольського району визнано винним у державній зраді.

Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавлено спеціального звання «старший лейтенант поліції».

Прокурори в суді довели, що у квітні 2022 року дільничний офіцер поліції підрозділу Мелітопольського РУП перейшов на бік ворога та розпочав «службу» в так званій «народній  міліції смт Якимівки» Запорізької області, а потім у незаконно створеному «отделе полиции № 3 (дислокации пгт. Акимовка) увд по г. Мелитополю и Мелитопольскому району гувд в Запорожской области».

Працюючи на ворога, він усіляко підтримував збройну агресію рф, схиляв діючих поліцейських України до співпраці з окупаційною владою захопленої території Запорізької області тощо.

Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

За матеріалами Запорізької обласної прокуратури

Джерело