На Закарпатті затримано 11 ухилянтів, двох з яких рятували з річки

На Закарпатті затримано 11 ухилянтів, двох з яких рятували з річки

Фото: ДПСУ На кордоні затримали групу ухилянтів

Затримані скористалися послугами переправників, яким кожен із них мав заплатити від 4 до 8,5 тисяч доларів США.

Наряди відділу прикордонної служби Тячів Мукачівського загону 5 березня припинили декілька спроб порушення річкової ділянки кордону з Румунією. Про це повідомляє Дерприкордонслужба.

Зазначається, що спершу поблизу Тиси було виявилено групу з семи чоловіків. На законні вимоги прикордонників зупинитися, порушники кинулися тікати. П’ятеро з них стрибнули у воду. Зрозумівши наскільки глибока та стрімка річка,  троє одразу повернулися і спробували сховатися у чагарниках. Двох інших довелось рятувати прикордонникам. Ще двох знайшли за допомогою безпілотника.

Затриманими виявились жителі Тернопільщини, Сумщини, Харківщини, Рівненщини та Київщини. Чоловіки зізналися, що скористалися послугами переправників, яким кожен із них мав заплатити від 4 до 8,5 тисяч доларів США.

Крім цієї групи, прикордонники біля Тиси затримали трьох чоловіків, які є жителями Кіровоградщини, Київщини та Харківщини. Ще один порушник кордону – киянин – на підході до річки травмувався під час спроби подолання загороджувального паркану. Його було доставлено в лікарню, де травмованому діагностували закритий перелом п’яткової кістки зі зміщенням.

Стосовно усіх затриманих порушників прикордонники склали протоколи за спробу незаконного перетину державного кордону. Правову оцінку їхнім діям надаватиме суд.

Нагадаємо, на Закарпатті з Тиси витягли тіло молодого прикарпатця. Загиблим виявився житель Івано-Франківської області 2002 року народження. Це вже 21 випадок загибелі людини під час спроби перепливання річки.

Раніше на Закарпатті знайшли ухилянта, який три дні блукав у горах без води і їжі. 

Джерело