На Закарпатті засуджено винуватця ДТП, внаслідок якої загинула 13-річна дитина | Кримінал

За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Закарпатської обласної прокуратури суд визнав мешканця с. Колочава винним у порушенні правил дорожнього руху у стані алкогольного сп’яніння, що призвело до смерті 13-річної дівчини, та залишенні її у небезпеці.

Чоловіка засуджено до 8 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на аналогічний строк. Також за рішенням суду обвинувачений має відшкодувати 1 млн грн за цивільним позовом потерпілих.

Прокурори довели, що закарпатець у вересні 2022 року скоїв дорожньо-транспорту пригоду в с. Синевир. Керуючи автомобілем «Mercedes Vito» у стані алкогольного сп’яніння, він на швидкості здійснив наїзд на 13-річну дівчину. Вона з подругою саме йшли узбіччям у попутному напрямку.

Після того, що трапилося, водій не зупинив авто, щоб надати потерпілій допомогу, а поїхав далі. Від отриманих травм дитина загинула на місці ДТП.

Невдовзі після аварії правоохоронці затримали чоловіка за місцем його проживання. Відтоді закарпатець під вартою, там він перебуватиме і до набрання вироком законної сили.

За матеріалами Закарпатської обласної прокуратури

Джерело