На Закарпатті у військкоматі помер чоловік

На Закарпатті у військкоматі помер чоловік

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото) На Закарпатті чоловік помер у військкоматі

У військовозобов’язаного, який знаходився в одному з підпорядкованих ТЦК області і за висновками ВЛК був придатним до служби, різко погіршилося самопочуття.

На Закарпатті у приміщенні одного з військкоматів області помер чоловік. Про це повідомляє Закарпатський ОТЦК та СП.

Зазначається, що 23 травня у військовозобов’язаного, який знаходився в одному з підпорядкованих ТЦК області і за висновками ВЛК був придатним до служби, різко погіршилося самопочуття. Йому надали домедичну допомогу та викликали бригаду “швидкої”, яка по приїзду констатувала смерть.

За даним фактом призначено службову перевірку.

“На жаль, трапляються випадки, коли медики ВЛК визнають військовозобов’язаних придатними до служби, але згодом відбуваються трагедії”, – йдеться у повідомленні Закарпатського ОТЦК та СП.

Нагадаємо, на території Криворізького Територіального центру комплектування та соціальної підтримки помер військовозобов’язаний. Різке погіршення здоров’я військовозобов’язаного супроводжувалось ознаками епілептичного нападу.

Раніше в місті Бучач в Тернопільській області чоловік помер після кількаденного перебування у місцевому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. 

Джерело