На Закарпатті лікаря-члена ВЛК, підозрюваного у хабарництві, відсторонено від посади | Кримінал

За клопотанням, погодженим Великоберезнянським відділом Ужгородської окружної прокуратури, лікаря-психіатра одного з медичних закладів краю тимчасово відсторонено від посади. Це здійснено на час розслідування факту вимагання та одержання ним неправомірної вигоди.

Також суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внести 121 тис. грн застави. У разі внесення цих коштів на чоловіка покладається ряд обов‘язків, серед яких – заборона на виїзд за межі Закарпаття.

Нагадаємо, лікаря, який входив до складу військово-лікарської комісії, підозрюють у вимаганні й одержанні хабаря за «вирішення питання» щодо виготовлення військовозобов’язаному документів для отримання інвалідності. У подальшому це надавало змогу уникнути мобілізації.

Сума неправомірної вигоди склала 2 000 доларів США, її фігурант одержував частинами. Слідство у кримінальному провадженні здійснює Ужгородське райуправління поліції за оперативного супроводу обласного Управління СБУ та Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ.

За матеріалами Закарпатської обласної прокуратури

Джерело