На ТОТ Запоріжжя почалися “вибори” президента РФ

На ТОТ Запоріжжя почалися "вибори" президента РФ

На окупованих територіях Запорізької області розпочалися незаконні “вибори” президента РФ

Участь в організації й проведенні виборів на ТОТ – кримінальний злочин, покарання за який до 10 років позбавлення волі.

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області в неділю, 25 лютого, розпочалося “дострокове голосування” у “виборах” президента РФ. Про це повідомила пресслужба Запорізької ОВА.   “Протягом трьох тижнів у мешканців ТОТ збиратимуть голоси в підтримку Путіна – члени “виборчкомів” зі скриньками та в супроводі озброєних силовиків прийдуть в кожен дім, зупинятимуть на вулицях, відвідають соціальні установи”, – йдеться у повідомленні.   В ОВА зазначили, що з 15 по 17 березня людей зганятимуть на виборчі дільниці, щоб виконати завдання від Кремля і місцевих гауляйтерів: зібрати підтримку президента РФ Володимира Путіна на рівні 94%   В адміністрації нагадали, що результат цього “волевиявлення” не визнає жодна цивілізована країна світу, а участь в організації і проведенні виборів на ТОТ – кримінальний злочин, покарання за який до 10 років позбавлення волі.

Як відомо, на тимчасово окупованих територіях Херсонської області “дострокове голосування” у “виборах” президента РФ розпочнеться 27 лютого.

Чергові президентські вибори у Росії вперше в історії будуть тривати три дні – 15-17 березня. У грудні минулого року Путін оголосив про рішення піти на вибори.

7 жовтня Путіну виповнився 71 рік. У разі переобрання він перевершить Йосипа Сталіна за терміном перебування при владі. За новою конституцією Росії він може керувати країною до 83 років.

Джерело