На Тернопільщині чоловік помер після кількох днів перебування у ТЦК

На Тернопільщині чоловік помер після кількох днів перебування у ТЦК

Фото: glavcom.ua Військовозобов’язаний помер прямо у приміщенні ТЦК

Чоловік прибув до ТЦК для звірки військово-облікових документів та проходження військово-лікарської комісії.

У місті Бучач в Тернопільській області чоловік помер після кількаденного перебування у місцевому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомила пресслужба Спеціалізованої прокуратури.   Зазначається, що 25 лютого чоловік прибув до ТЦК для звірки військово-облікових документів та проходження військово-лікарської комісії. Однак через алкогольну інтоксикацію медкомісію не проходив.   “Через два дні, 27 лютого, близько 17 години, перебуваючи на території центру комплектування стан здоров’я військовозобов’язаного погіршився – почалися судоми. У результаті він впав на землю та вдарився головою. Медики констатували смерть, причиною якої стала черепно-мозкова травма”, –  розповіли у прокуратурі.

Поліція Тернопільської області повідомила, що під час огляду тіла померлого 49-річного жителя Чортківського району видимих тілесних ушкоджень та слідів насильницької смерті не було виявлено. Причину смерті встановлять за результатами судово-медичної експертизи.

Тернопільський ТЦК пообіцяв допомагати з розслідуванням смерті військовозобов’язаного. “По даному факту проводиться розслідування. Військовослужбовці центру комплектування будуть сприяти проведенню розслідування та з’ясуванню істини по справі”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що працівники ТЦК надали першу медичну допомогу і викликали карету швидкої допомоги. Чоловіка доставили до Бучацької міської лікарні, медики діагностували у чоловіка напад судом, в анамнезі – епілепсія. 29 лютого чоловік помер в приміщенні лікарні.

Нагадаємо, на Закарпатті працівники ТЦК відправили служити чоловіка з паралічем. Після розголосу в медіа було прийнято рішення про проведення додаткової військово-лікарської комісії.

Прослужив тиждень. Смерть мобілізованого з Тернополя

Джерело