На Рівненщині судитимуть підприємця: переправив через кордон 19 ухилянтів

На Рівненщині судитимуть підприємця: переправив через кордон 19 ухилянтів

Фото: НАБУ Справу підприємця з Рівненщини передали до суду

Житель Рівненського району, який здійснював міжнародні пасажирські перевезення, під час воєнного стану налагодив схему виїзду з країни чоловіків мобілізаційного віку.

Обвинувальний акт стосовно директора транспортного підприємства, який організував незаконне переправлення військовозобов’язаних через державний кордон України, передано до суду. Про це повідомила пресслужба прокуратури Рівненщини.

Повідомляється, що 39-річний житель Рівненського району, який здійснював міжнародні пасажирські перевезення, під час воєнного стану налагодив схему виїзду з країни чоловіків мобілізаційного віку. Маючи електронний цифровий підпис та доступ до системи Шлях, вносив до неї дані ухилянтів під виглядом водіїв-міжнародників, інструктував їх  щодо особливостей перетину кордону і надавав мікроавтобуси фірми для виїзду за кордон.

У такий спосіб із січня до червня 2023 року підприємець організував незаконний виїзд за межі України 19 клієнтів.

Майже усі вони перетинали кордон у пункті пропуску Краківець, залишаючи наданий їм транспорт у заздалегідь обумовлених місцях.

Нагадаємо, на Закарпатті з Тиси витягли тіло молодого прикарпатця. Загиблим виявився житель Івано-Франківської області 2002 року народження. Це вже 21 випадок загибелі людини під час спроби перепливання річки.

Раніше на Закарпатті знайшли ухилянта, який три дні блукав у горах без води і їжі. 

Джерело