На окуповані території прибули 100 тисяч мігрантів з Азії – ЦНС

На окуповані території прибули 100 тисяч мігрантів з Азії - ЦНС

Фото: ЦНС Росіяни завезли на окуповані території мігрантів з Азії

Масовий заїзд мігрантів вже спровокував погіршення кримінальної ситуації й призвів до створення етнічних злочинних угруповань.

На тимчасово окуповані території України росіяни масово завозять мігрантів з Азії, намагаючись змінити демографічний склад населення. Більшість із них згодом долучаються до кримінальних угрупувань з метою терору українського населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

“Їх загальна кількість вже перевищила 100 тисяч осіб. Більшість з них працює на будівництві, але надалі росіяни планують їх мобілізувати в обмін на отримання громадянства”, – йдеться в повідомленні.

У ЦНС додали, що такий масовий заїзд мігрантів вже спровокував погіршення кримінальної ситуації й призвів до створення етнічних злочинних угруповань.

“За допомогою організованих злочинних угрупувань росіяни намагаються покращити контрольованість регіону, який їм не належить”, – заявили у Центрі національного спротиву.

Раніше повідомлялося, що окупанти завезли у Маріуполь вже понад 30 тисяч мігрантів.

Нагадаємо, представникам окупаційних “адміністрацій” наказали посилити примусову паспортизацію на тимчасово окупованих територіях України на тлі підготовки до так званих виборів президента Росії.

Джерело