На Одещині тітка напувала дворічну племінницю пивом, сварила та шарпала заради відео для соцмережі | Кримінал

Дитину вилучено з сім’ї. Осіб, які допустили протиправні дії відносно маляти, буде притягнуто до відповідальності, наразі з ними працюють поліцейські.

Відео з інцидентом, яке швидко поширилось соцмережами, правоохоронці виявили в інтернеті сьогодні, в день його зйомок. Поліцейські оперативно встановили особу та місцезнаходження жінки, яка була на відео з дитиною. З’ясувалося, що це 23-річна рідна тітка дівчинки. Вона пояснила, що демонстрацією вживання алкогольних напоїв, «пригощанням» дворічної племінниці пивом, лайкою в її бік та шарпанням вона хотіла залучити більшу кількість підписників до свого акаунту.

Також поліцейські розшукали і матір маляти. 26-річна містянка виховує дитину сама, у поле зору поліції та соціальних служб раніше не потрапляла. Жінка пояснила, що напередодні інциденту, який виник з сестрою, привезла їй доньку і залишила на час ремонту в своїй квартирі.

Поліцейські повідомили про подію відповідним державним установам і наразі складають необхідні акти про вилучення дитини, яку помістять до медичного закладу для огляду. До з’ясування всіх обставин дівчинкою буде опікуватися служба у справах дітей Одеської міської ради.

Обидві жінки перебувавали у стані алкогольного сп’яніння. Після завершення перевірки правоохоронці нададуть правову оцінку діям родичів дівчинки.

За матеріалами поліції Одеської області

Джерело