На Одещині чоловік вислухав вирок суду за вбивство знайомого на сільському цвинтарі | Кримінал

Нагадаємо: подія сталася у 2021 році в один з поминальних днів на цвинтарі в селі Маяки. 

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що між чоловіками раптово виникла сварка, в ході якої зловмисник спричинив потерпілому ножове поранення шиї. Конфлікт між ними виник через співмешканку зловмисника, з якою свого часу мав тривалі стосунки потерпілий. 

Постраждалого негайно госпіталізували, але невдовзі він помер. За результатами судово-медичної експертизи, чоловіку була нанесена колото-різана рана шиї з ушкодженням сонної артерії, що ускладнилося розвитком масивної зовнішньої кровотечі. Причиною смерті громадянина став геморагічний шок.

Правопорушник з місця скоєння злочину одразу втік і почав переховуватися. На його пошуки співробітникам територіального підрозділу поліції знадобилося кілька днів. Перевіривши лісосмуги, катакомби, покинуті будинки, правоохоронці розшукали втікача недалеко від села Августівка. На час слідства він був поміщений під варту.

Правоохоронці зібрали достатньо доказів протиправних дій фігуранта та висунули йому обвинувачення за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України в умисному вбивстві, тобто умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині.

Обвинувальний акт слідчі скерували до суду. 

Дослідивши зібрані матеріали та докази поліцейських, суд визнав обвинуваченого винним у скоєному і призначив йому покарання у вигляді восьми років позбавлення волі.

За матеріалами поліції Одеської області

Джерело