На Миколаївщині судитимуть жителя Снігурівки, який пустив феєрверк під час повітряної тривоги | Кримінал

Прокурором Снігурівського відділу Баштанської окружної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 36-річного мешканця  м. Снігурівка за фактом хуліганства.

Слідством встановлено, що в ніч з 1 на 2 січня поточного року, на вул. Інгулецькій біля багатоквартирних будинків у м. Снігурівка обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, в порушення чинних заборон на використання піротехнічних виробів, у період воєнного стану встановлених Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про систему громадського здоров’я», під час дії комендантської години та оголошеної повітряної тривоги по Миколаївській області, з хуліганських спонукань здійснив запуск піротехнічного виробу у кількості 105 пострілів.

Вищевказані умисні протиправні дії зловмисника призвели до тривалого порушення громадського порядку, оскільки порушили спокій громадян на відпочинок у нічний час, а також надмірної тривожності упродовж дії оголошеної повітряної тривоги.    

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від 17 до 34 тис грн, арешт до 6 місяців або обмеження волі на строк до п’яти років.

За матеріалами Миколаївської області

Джерело