На Львівщині затримано організатора мережі підпільних нарколабораторій, – прокуратура | Кримінал

За процесуального керівництва прокурорів Дрогобицької окружної прокуратури повідомлено про підозру  34-річному уродженцю Маріуполя.

Йому інкримінують незаконне виготовлення, зберігання, перевезення та збут особливо небезпечної психотропної речовини в особливо великих розмірах та незаконне придбання та зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропної речовини з метою збуту

За даними слідства, підозрюваний, який володів знаннями синтезу хімічних сполук, організував наркобізнес.

Для цього чоловік орендував гаражні приміщення на Дрогобиччині та облаштував там лабораторії з виготовлення психотропної речовини «PVP». «Робочі місця» були оснащені спеціальним обладнанням та інструментами. Прекурсори, з яких вироблявся психотроп, фігуранту доставляли поштою.

В подальшому готовий продукт у формі так званих «мастеркладів» збували на території Західної України.

В цих нарколабораторіях у промислових масштабах виготовлялося близько 40 кг «PVP».

За попередньою інформацією, щомісячний прибуток становив понад 16 млн грн.

Під час обшуків гаражних приміщень, за місцем проживання, а також в автомобілі фігуранта виявлено та вилучено прекурсори, засоби та обладнання для виготовлення особливо психотропної речовини, електронні ваги, мобільні телефони, сім-карти, банківські картки, психотроп у кристалічному та у рідкому стані, а також інші наркотичні засоби.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Слідчі дії тривають. Встановлюються всі причетні особи.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело