На Кіровоградщині судитимуть підрядника, який намагався підкупити керівництво колонії | Кримінал

Прокурори Олександрійської окружної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно представника фірми підрядника за фактом надання неправомірної вигоди службовій  особі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у листопаді 2023 року столичне товариство отримало тендер із держзакупівель твердого палива для однієї із колоній Кіровоградщини. За договором підрядник зобовʼязувався поставити у місця несвободи понад 500 тонн камʼяного вугілля. Як з’ясувалось, половина поставки прибула гіршої якості, аніж передбачено умовами договору і колонія відмовилась приймати та оплачувати таку продукцію, а понад 4 тонни вугілля взагалі не доставили.

Тоді представник постачального товариства запропонував службовим особам колонії за неправомірну вигоду у сумі 215 тис грн  «владнати» питання щодо укриття фактів постачання неякісного вугілля та його недостачу.

Наразі за вказані дії йому загрожує  від 4 до 8 років позбавлення волі та конфіскація майна.   

Досудове розслідування – Олександрійський РВП ГУНП в області, оперативний супровід – УСБУ в області, за сприяння  керівництва колонії.

За матеріалами Кіровоградської обласної прокуратури

Джерело