На які 3 ознаки варто звертати увагу під час знайомства з людиною

Тривожний дзвіночок.

Найлегше заводити друзів у юності. Дитяча безпосередність творить чарівні речі, які в зрілості вже недоступні. Дитина навряд чи зможе обдурити, чого не скажеш про дорослого. Вони часто виставляють себе кращими, ніж є насправді, інформує Ukr.Media.

На щастя, існують тривожні дзвіночки, на які варто звернути увагу під час спілкування з іншою людиною. Ось 3 ознаки, які можуть попередити, що співрозмовник вас обманює. Але ставтеся до цього з розумом, інакше втратите потенційного друга.

Наявність спільних інтересів і поглядів

Спільні інтереси та погляди, що збігаються, відіграють величезну роль у знаходженні спільної мови. Якщо спочатку прірва не здається вам надто великою, то згодом дистанцію стане вельми важко ігнорувати. Дзвіночок часто слугує попередженням, щоб пізніше не розчаруватися в дружбі.

Схильність до агресії та дивної поведінки

На жаль, доля не завжди зводить нас із добрими й чуйними людьми, іноді трапляються агресивні та дивні особистості. Дружити з ними не варто. Психологи підозрюють, що вимушений зв'язок ні до чого доброго не приведе.

Симпатія

Почуття симпатії виникає не просто так. Не дарма кажуть про кохання з першого погляду. У дружніх стосунках таке теж можливо, але потрібно звернути увагу. Якщо ж ви відчуваєте дискомфорт, то варто припинити спілкування. Такий дзвіночок не обіцяє нічого хорошого.

Джерело