На Буковині злочинну групу викрито у масштабному незаконному збуті прекурсорів, – поліція. ФОТО | Кримінал

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 61-річний чернівчанин організував «нелегальний бізнес» шляхом збуту на території Буковини соляної кислоти, яка є прекурсором. До своєї протиправної діяльності фігурант залучив ще трьох спільників, чернівчан, віком 34, 43 та 50 років. Наразі один з них перебуває у розшуку.

Учасники організованої злочинної групи орендували та облаштували підпільний цех для розливання і фасування заздалегідь незаконно придбаних прекурсорів – соляної кислоти.

«Товар» фігуранти маскували в літрових пляшках, які маркували самоклеючими етикетками «Змивка для каменю» з інформацією неіснуючого підприємства. У подальшому учасники ОЗГ підшукували клієнтів та збували прекурсори на території Буковини як очищувачі поверхонь.

Здійснюючи необхідні оперативні заходи, поліцейські задокументували декілька фактів збуту фігурантами заборонених речовин.  

Правоохоронці за силової підтримки спецпризначенців ГУНП провели низку санкціонованих обшуків. Зокрема, в орендованому приміщенні, яке фігуранти облаштували для здійснення незаконної діяльності, на територіях приватних підприємств і торгових точках, де чоловіки збували заборонений товар. Відтак – співробітники поліції виявили та вилучили: 

–    приблизно 7 тонн прекурсору загальною вартістю понад мільйон гривень; 

–    спеціальне обладнання для розливу та фасування прекурсорів;

–    порожні пляшки, призначені для подальшого розливу соляної кислоти;

–    бирки, промарковані інформацією неіснуючого підприємства та інші докази протиправної діяльності чернівчан.

Наразі слідчі СУ ГУНП завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт відносно організатора та двох учасників ОЗГ.

За матеріалами поліції Чернівецької області

Джерело