На Буковині затримано поводиря, який небезкоштовно вів за кордон цілу групу ухилянтів | Кримінал

Співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області спільно з колегами з Вижницького районного відділу поліції та прикордонниками викрили буковинця, який сприяв у незаконному трансфері через державний кордон групи осіб віком від 21 до 50 років.

Поліцейські попередньо встановили, що невідома поки що слідству особа вступила у змову із фігурантом та підшукала сімох чоловіків (жителів Дніпропетровської, Житомирської, Київської та Харківської областей), які мали намір перетнути державний кордон у період дії воєнного стану.

Відповідно до попередньої домовленості, після успішного перетину кордону чоловіки повинні були сплатити буковинцю від 6 до 9 тисяч доларів США. Частину з цих коштів вони перерахували за надання незаконних послуг.

Однак перед лінією розмежування державного кордону України і Республіки Румунія прикордонний загін зупинив чоловіків, які мали намір незаконно перетнути державний кордон. 

Для документування протиправних дій чоловіків прикордонники викликали слідчо-оперативну групу Вижницького районного відділу поліції.

Наразі слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру.

Триває досудове розслідування.

За матеріалами поліції Чернівецької області

Джерело