Мудрі запитання самому собі, на які потрібно відповісти сьогодні

Все життя ми шукаємо відповіді, але найчастіше важливіше задати собі правильні питання. Вчасно поставлене запитання може змінити життя і кардинально змінити долю в кращу сторону.

Ключем до закритих дверей і новими можливостями є пошук потрібних питань. Задай собі наступні питання і дай відповіді на них. Це змінить твою лінію долі в позитивну сторону, інформує Ukr.Media.

Питання самому собі, на які потрібно відповісти:

Що дійсно важливо?

Якщо ти не знаєш, що для тебе важливо, як розставляти пріоритети? Ти будеш відволікатися на тисячу речей, так і не сконцентрувавши свою увагу на головному. Ким ти хочеш бути? Чого хочеш досягти? Куди ти рухаєшся? Які твої плани? Знайди свій власний шлях і не відволікайся на «успіхи» інших людей. Іди до своїх цілей, складай свої плани і досягай своїх власних мрії.

Як ти реагуєш на життя?

Життя непередбачувана штука, але не настільки, щоб списувати на нього всі свої поразки, невдачі і проблеми. Згідно з дослідженнями лише 10-20% житті залежить від зовнішніх факторів. Решта 80-90% долі залежить від людини. Як ти реагуєш на виникаючі перешкоди і труднощі? Що ти робиш, щоб досягти бажаного? Неприємність доставила тобі максимально 20% проблем. Решту 80% будуть, якщо заганятися, опускати руки і здаватися. Але можна сприйняти удар долі як виклик і звести всі неприємності в мінімум. Як ти реагуєш на життя? Вибір за тобою.

З ким ти спілкуєшся?

Давньогрецький драматург і поет Евріпід писав: «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти». Ми часто забуваємо цю прописну істину. Уважно придивись з ким дружиш і спілкуєшся. Ти – це усереднена копія свого оточення. Візьми найближчих п'ять людей, з ким найбільше проводиш час: друзі, колеги, знайомі. У близькому колі люди, які не викликають поваги, не мають мети, люблять тільки лінуватися і випивати? Якщо хочеш досягти більшого, то оточуй себе тими, хто буде тягнути вгору. Хто має схожі цілі і мрії. Хто надихає і підтримує. Хочеш бути спортсменом – спілкуйся зі спортсменами. Хочеш бути фотографом – спілкуйся з фотографами. Хочеш бути підприємцем – спілкуйся з підприємцями.

Правильні запитання самому собі:

1. Що ти повинен зробити сьогодні, щоб досягти своїх цілей завтра?

2. Які твої сильні сторони і які найбільш слабкі?

3. Що робить тебе щасливим?

4. Чим ти хочеш займатися і чого досягти?

5. Як багато ти лінуєшся, дивишся телевізор або сидиш в інтернеті?

6. Чи потрібні тобі дійсно речі, які хочеш купити і до яких прагнеш?

7. Має значення думка оточуючих і критиків?

8. Як йдуть справи з самоосвітою і чи не стоїш ти на місці?

9. Які твої плани на цей рік, на два і п'ять років?

10. Що ти зробиш після прочитання цієї статті?

Джерело