Мова тіла дівчат, яку повинен знати кожен чоловік

Дівчата будуть сигналізувати тобі маяки, а якщо ти неуважний капітан, то залишишся на самоті або загинеш на скелях.

Дівчата більш емоційні і їх симпатію можна легко розпізнати. Мова тіла демонструє бажання дівчат. Навчися читати її, і ти будеш великим спокусником, інформує Ukr.Media.

Дівчина часто моргає

Коли дівчині подобається чоловік, то вона починає несвідомо частіше моргати. Це кіношне кліше, але воно працює і в реальному житті.

Дівчина нахиляється вперед

Коли дівчині цікавий об'єкт, вона нахиляється до нього вперед. Це підсвідомий рух до симпатичного об'єкта. Іноді дівчата використовують цю мову тіла для демонстрації більш глибокого декольте.

Дівчина кусає губу

Дівчина привертає увагу чоловіка до своїх губ, кусаючи їх. Цим вона демонструє їх апетитність і свій любовний потенціал. Трохи вологі і червоні губи роблять дівчину привабливішою, а вона це прекрасно знає.

Дівчина грає волоссям

Дівчина грає своїм пасмом волосся, накручує на палець або гладить? Це явна ознака симпатії дівчини і мова потягу тіла.

Дівчина наближається

Чим більш привабливий чоловік, тим ближче присувається жінка. Дівчина буде дражнити чоловіка своїм наближенням, а потім віддаленням. Ця жіноча гра – спроба зацікавити чоловіка.

Дівчина грає бровами

Схвильована або здивована брова демонструє підвищені емоції дівчини. Зазвичай брови поєднуються з усмішкою. Ти точно цікавиш дівчину.

Дівчина торкається

Дівчина намагається з будь-якого приводу торкатися до чоловіка. Вона бере за руку, торкається біцепс, поплескує по плечу, обіймає. Фізична форма контакту явно вказує на інтерес жінки.

Дівчина усміхається

Дівчина жартує і сміється над твоїми жартами? Ширина усмішки дівчини говорить про багато що. Якщо дівчина багато усміхається, то їй добре з тобою.

Розкута дівчина

Жінка веде себе вільно, не перехрещує руки і ноги. Дівчина займає спокійну і комфортну позу.

Дівчина червоніє

Ви базікаєте один з одним, а дівчина почервоніла? Гаряча кров дівчини вирує, а вона хоче чогось більшого, ніж просто спілкування.

Джерело