Мова флірту — найпоширеніша мова відносин між чоловіком і жінкою

Деякі володіють нею від природи, але більшості потрібні уроки!

Мова флірту – це слова і жести. Слова, зміст яких може бути явним і прихованим. І жести, які іноді зрозуміліші будь-яких слів. Хочете блищати в будь-якій компанії подібно діаманту? Хочете, щоб вас завжди і скрізь помічали? Хочете без зусиль відкривати собі шлях до любові, дружби, – з найцікавішими людьми?

Що таке флірт? Це набір вербальних і невербальних дій, які ми здійснюємо, щоб виразити зацікавленість в іншій людині. Флірт – це весело, флірт – це безпечно, флірт – це природно!

Знаючи, як правильно фліртувати, ви можете познайомитися з тими, до кого раніше не наважилися б підійти. З допомогою флірту ви можете виразити себе більш повно і незвично, додати в будь-яку бесіду романтики, а також підвищити самооцінку вашого співрозмовника. Коли ви фліртуєте, то відчуваєте себе більш впевненими і енергійними – а адже саме на цьому фундаменті будуються більш глибокі почуття, це основа вашої подорожі, інформує Ukr.Media.

Куди ця дорога може привести вас? Та куди завгодно! До дружби за інтересами, професійних зв'язків, романтичних стосунків, шлюбу. Неважливо, який підсумок ваших дій, флірт робить знайомство і спілкування чарівними. Ви можете сказати, що флірт – це чудово, але в той же час так страшно!

Спітнілі долоні, сухість у роті, бурчання в животі або просто відчуття тривоги чи занепокоєння – знайомі почуття? Ми не раз відчували ці «симптоми», коли намагалися познайомитися з вподобаним нам хлопцем або дівчиною, скажімо, на вечірці.

Ось ви дивитеся на нього або на неї, а в голові стукотять одні і ті ж питання. Варто мені взагалі підійти до нього (неї)? Що мені сказати? І чого не говорити? Чи потрібно мені дивитися йому (їй) в очі? Що, якщо він (вона) мені згодом перестане подобатись? А що, якщо я не сподобаюся йому (їй)?

Страхи – річ досить виснажлива. Більше того – нерідко через страх ми не робимо чогось, що в кінцевому підсумку могло б допомогти нам досягти бажаного. Пам'ятайте: всі ми чогось боїмося.

До списку десяти кращих порад увійшли найважливіші факти про флірт, які варто запам'ятати. Вони підбодрять вас у важку хвилину і стануть чудовим міні-довідником з флірту. Найбільш досвідчені експерти використовують щонайменше шість з цих порад при кожному флірті. А ви? Спробуйте!

Порада № 1

Фліртуйте з позитивним настроєм. Такі люди, як правило, впевнені в собі і не бояться ризикувати. Робіть все з ентузіазмом і позитивом.

Порада № 2

Почніть розмову. Краща фраза для початку розмови – звичайне: «Привіт!». Поговоріть про те, що вас оточує в даний момент, задайте питання, попросіть допомоги або висловіть думку про що-небудь.

Порада № 3

Отримуйте задоволення. Будьте веселими, безтурботними і невимушеними. Продемонструйте своє почуття гумору або будь-який інший талант у всій красі.

Порада № 4

Активно використовуйте аксесуари для флірту Ніколи не виходьте з дому без «реквізиту» – він полегшить вам і оточуючим завдання почати розмову. Кращі аксесуари для флірту – це домашні тварини, незвичайні прикраси, парфуми, футболка з назвою вузу або школи, де ви вчилися, помітна краватка або цікава книга або журнал.

Рада № 5

Ведіть себе як господар дому. На будь-якій вечірці або подібному заході постарайтеся вести себе не як гість, а як приймаюча сторона. Замість того, щоб пасивно чекати в кутку, станьте головою комітету з гостинності!

Порада № 6

Зробіть перший крок. Підійдіть ближче, скажіть комплімент, встановіть зоровий контакт або просто привітайтеся з людиною, з якою хотіли б познайомитися ближче.

Порада № 7

Слухайте. У вас два вуха і лише один рот, тому ви повинні слухати в два рази більше, ніж говорити. Тренуйтеся активно слухати і уважно.

Порада № 8

Намагайтеся відразу встановити прямий зоровий контакт, але при цьому прагніть, щоб ваш погляд був ніжним і добрим. Ніякого свердління очима або напруженості у погляді – це відштовхує.

Порада № 9

Говоріть компліменти. Робіть компліменти вашому співрозмовнику. Це дасть йому (їй) зрозуміти, що ви приділяєте увагу кожній деталі в його (її) вигляді. Тільки говоріть чесно і щиро. Це може привести до несподіваних результатів!

Порада № 10

Посміхайтеся! Посмішка заразлива! До того ж вона зробить вас більш відкритими для спілкування. Усмішка осяює обличчя і притягує людей як магніт. Спробуйте

Психологи стверджують, що думка про людину складається протягом перших 7-10 секунд знайомства. І якщо вона негативна, то при всьому старанні потім буде дуже важко змінити її на краще. Змінити враження і сподобається потім буде вже важко.

Кілька корисних порад допоможуть благополучно пройти «тест перших секунд знайомства».

  • Перед самою зустріччю слід перевірити перед дзеркалом свій зовнішній вигляд і кілька разів глибоко зітхнути – це допоможе зняти внутрішнє напруження. Одяг повинен бути охайним, взуття вичищеній, і не слід зловживати парфумами. Рукостискання (у чоловіків) при зустрічі повинно бути досить енергійним, не надто млявим і не занадто міцним. Слід випрямитися на весь зріст, не горбитися, не втягувати голову в плечі, а відчувати себе вільно. Посміхайтеся, але не дерев'яноїю млявою усмішкою манекенниці, а щиро.
  • Під час бесіди жестикулируйте помірно і природно. Не схрещуйте руки на грудях (закрита захисна поза), не крутіть і не смикайте нічого в руках. Не дивіться на годинник або смартфон, не дзвоніть, не використовуйте гаджети, щоб у співрозмовника не склалося враження, що ви зневажаєте його. Бажання таким способом показати свою популярність, діловитість або затребуваність у суспільстві призведе до зворотного результату.
  • Не уникайте зустрічатися поглядом із співрозмовником у перші секунди знайомства (бо це ознака невпевненості в собі). Згодом не дивіться занадто довго і пильно йому в очі. Періодично відводите погляд ненадовго (після 15-20 секунд зорового контакту).
  • Щоб сподобатися при знайомстві, намагайтеся говорити з такою ж силою і швидкістю, як і ваш співрозмовник. Спробуйте підлаштуватися під його темп дихання.
  • Джерело