МОУ запускає платформу для військових щодо спрощення подачі документів

Міністерство оборони спільно з Генеральним штабом Збройних Сил України запускають онлайн платформу, розроблену для військових щодо полегшення процесу подання рапортів, заяв та інших офіційних документів.

Про це інформує Міністерство оборони України.

Проєкт «Військовий асистент» буде реалізований на основі вже існуючого вебсайту «Турбота про військовослужбовця», призначеного для оптимізації документообігу у Збройних Силах України.

«Наша мета — зробити процес подання документів максимально простим та ефективним. Ми уважно вивчили всі поточні виклики, з якими стикаються військовослужбовці при оформленні документів, і, на основі цього аналізу, розробили низку технологічних рішень, які будуть впроваджені найближчим часом, — розповів заступник Міністра оборони України  Станіслав Гайдер.

На платформі доступно понад 80 стандартизованих шаблонів документів у форматах DOC, DOCX та PDF, що охоплюють широкий спектр вимог: від отримання відпустки до звільнення зі служби.

Шаблони рапортів розроблені так, щоб мінімізувати ймовірність повернення документів на доопрацювання та забезпечити військовослужбовцям можливість ефективного захисту своїх прав.

«Ресурс адаптовано для використання з будь-яких електронних пристроїв, включаючи ноутбуки, смартфони та планшети, а з часом планується його подальше розширення та оновлення, згідно з потребами військовослужбовців», — додали у відомстві.

Джерело