Можливі причини, чому у вас немає друзів

Чому ви самотні.

Багатьом людям доводиться важко і самотньо в житті без друзів. Часом навіть якщо у людини є сім'я, діти, батьки та інші родичі, її може бути ні з ким поспілкуватися, інформує Ukr.Media.

З друзями ж можна спілкуватися на ті теми, які не вийде обговорити з близькими людьми.

Тому друзі потрібні людині в будь-якому віці, інакше без них буде зовсім туго. Але не багато людей замислюються над тим, чому у них немає друзів?

Дізнавшись причини, можна буде почати працювати над їх усуненням і завести собі друзів. Розповімо про 5 можливих причин, чому у вас немає друзів.

Брак довіри

Більшість людей просто не довіряють іншим людям і не можуть їм до кінця відкритися. Їм здається, що якщо вони відкриються людині, тоді вона обов'язково зрадить, кине, обдурить і так далі.

Тому людина не заводить собі друзів, щоб не потрапити у важку ситуацію і не відчувати гіркоту розчарування в другові.

Дефіцит часу

Деякі люди хочуть завести друзів, але при цьому в них банально не вистачає часу для цього.

У них немає часу навіть для себе, не кажучи вже про зустрічі з друзями. Робота може займати забагато часу, що про інші речі в житті доводиться забути.

Інтроверсія

Чимало людей, які очікують перший крок від людини, але при цьому самі не наважуються щось робити.

У таких людей немає друзів, тому що вони занадто затиснуті, сором'язливі і їм складно спілкуватися з людьми. У більшості випадків такі люди не мають сім'ї, не перебувають у відносинах і страждають від самотності.

Завищені очікування

Є й такі люди, які пред'являють до майбутніх друзів занадто високі вимоги.

У них завищені очікування від людини, щоб майбутній друг підтримував, весь час погоджувався, у нього були такі ж інтереси, був багатий і так далі. Але найчастіше з такими очікуваннями, людина так і живе без друзів.

Страх бути відкинутими

Навіть якщо людина захоче подружитися з кимось, тоді потенційний друг може відкинути її дружбу.

Він може навіть висміяти, почати засуджувати і так далі. Через цей страх, такі люди не можуть подружитися з кимось і їм доводиться страждати від самотності.

Джерело