Міноборони закупить для ЗСУ понад 150 пікапів

Міноборони закупить для ЗСУ понад 150 пікапів

Фото: twitter.com/GermanyinUA (ілюстративне фото) Міноборони оголосило про закупівлю пікапів на понад 200 мільйонів

Планується придбати 154 автомобілів, у кузовах яких змогли б розміститися не менше чотирьох людей.

Агенція оборонних закупівель Міністерства оборони оголосила в системі Prozorro відбір постачальників для закупівлі 154 автомобілів типу Pick-Up. Про це повідомила пресслужба відомства у вівторок, 12 березня.   Загальна очікувана вартість – 206,5 мільйона гривень (з ПДВ). Термін постачання: до 90 календарних днів з дати підписання додаткової угоди про взяття бюджетних зобов’язань.   Закупівля відбуватиметься шляхом застосування рамкової угоди. 

Автомобілі типу Pick-Up повинні мати повний привід з колісною формулою 4х4 та вантажопідйомність не менше 0,8 тонни.  Двигун дизельний з питомою потужністю не менше 136 кінських сил і відповідністю екологічним нормам не нижче рівня Євро-2.   Кузов пікапа повинен бути металевий з можливістю розміщення в ньому особового складу у кількості не менше чотирьох людей, а також забезпечувати можливість монтажу додаткового обладнання під озброєння.

Нагадаємо, раніше Агенція оборонних закупівель уклала перший прямий контракт зі шведським виробником. 

Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що Агенція оборонних закупівель в цьому році планує укласти контракти на сотні тисяч безпілотників. 

Джерело