Ми завершимо війну на умовах України – Зеленський

Ми завершимо війну на умовах України - Зеленський

Фото: Getty Images Володимир Зеленський під час виступу у Бундестазі

Війна з Росією беде завершена в інтересах України та в інтересах усієї Європи, запевнив президент.

Поточна війна України з Росією не буде залишена у спадок, а завершена – на українських умовах. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час виступу у Бундестазі у вівторок, 11 червня.

“Ця війна загрожує перерости у значно ширше протистояння. Ми не залишимо її у спадок після себе. Ми завершимо цю війну. Ми завершимо її в інтересах України та в інтересах усієї Європи/ Усіх нас. І всіх, хто буде після нас”, – сказав глава держави.

Зеленський запевнив, що Україна завершить війну на власних умовах, які “зрозумілі будь-якій звичайній людині на цій землі”.

“Декому здається, що Путін назавжди. І що війна нескінченна. Але це не так. Все це ілюзія, яку можна розвіяти лідерством, рішеннями та успіхом”, – зазначив він.

Президент нагадав депутатм Бундестагу, як Німеччину розділили на дві частини за результатами Другої світової війни.

“Розділена Німеччина ніколи не була щасливою. Ви це знаєте зі свого досвіду, і тому ви можете зрозуміти нас, українців, чому ми так боремось проти спроб Росії розділити Україну. Чому ми робимо все, абсолютно все, щоб не допустити стіни між частинами нашої держави”, – сказав Зеленський.

Раніше Володимир Зеленський заявив, що війна в Україні закінчиться миром, але не таким, як його уявляє Росія. Поступок агресору не буде

Лукашенко заявив, що Україна “все одно буде наша”

Джерело