“Мам, а навіщо нам тато?”: Як жінці зрозуміти, що час розлучатися з чоловіком

Слабкість чоловіка конвертується в силу жінки.

"Мам, а навіщо нам тато?", — запитала 7-річна дівчинка. Мама тактовно мовчала і дивилася у вікно автобуса, не хотіла виносити сміття зі своєї хати на весь салон. А дівчинка не вгамувалася, перерахувала і те, що тато сидить удома без роботи, грошей не заробляє, що приготування та купівля продуктів — це жіноча прерогатива в цій родині, що гуляти з ними не хоче, що йому телевізор важливіший. І багато чого говорила про те, що татом у цій сім'ї, можна знехтувати, як стороннім елементом, інформує Ukr.Media.

Зрештою, мати зашипіла на дочку і змусила її замовкнути. Негідно такі питання вирішувати на людях.

Може, тато тимчасово без роботи. Звільнився зі старою, щоб знайти нову. А мама — домашній тиран. Захопила кухню, панує, і кроку ступити на дає. Може, дівчинка права, тато відсторонився, дистанціювався, зняв із себе всі обов'язки та живе приспівуючи на жіночій шиї. І його давно час привести до тями.

Є ще одна історія, у жінки був чоловік, старший за неї на 15 років і син 10-річний. Чоловік тричі на рік їздив у відрядження на тиждень. І ось ці три тижні були найщасливішим їхнім часом. Вони дуріли, їли, що хотіли і коли хотіли, включали музику, танцювали, відпочивали душею. Коли її запитали: А з татом ви цього робити не можете? — Ну що ти, з татом ми смирні.

З татом у цій родині всі ходили по струночці, говорили напівпошепки, бо він не любив стороннього шуму.

Жити разом — цілком можливо, чи мало якихось характерів у людей. Особливих приводів розлучатись немає. Скажуть, з жиру біситься. Дитину без батька залишила. Перед родиною чоловіка соромно. Бач, на старості років волі захотілося…

Але жінка все ж таки розлучилася, бо в їхньому випадку навіть дитині було очевидно, що без батька життя налагоджується, а в його присутності воно буксує.

Журналіст якось запитав у відомої жінки, як зрозуміти, що з чоловіком час розлучатися. На що вона відповіла, що розлучатися потрібно відразу після перших ознак того, що людина дратує. Навіть якщо нам здається, що це тимчасово, це внутрішня криза, треба жити розумом, а не почуттями, фінал все одно буде один — розставання. Оскільки роздратування — це початок кінця.

Потрібно слухати інтуїцію, а не рідню, яка радить у будь-що-будь шлюб зберігати.

Але дозволити собі розкидатися чоловіками можуть лише високопосадовці чи медійні особи. Інші все ж таки дорожать стосунками і роздратування спритно пригнічують. Мало що зранку на думку спаде? Так одразу розлучатися чи що?

Є ще один оригінальний спосіб, метод Генрі Форда, який допоможе зрозуміти — що означає чоловік у вашому житті.

Генрі Форд — це американський промисловець, чиїм ім'ям назвали марку автомобілів.

Він відомий, як новатор та експериментатор у галузі трудових відносин та організації праці на своїх заводах та фабриках. Довгі роки життя він витратив на те, щоб вивчити психологію та потенціал своїх співробітників.

Щороку він відправляв начальників на кілька тижнів у круїз, а сам спостерігав, як поводяться підлеглі. Чи справляються вони зі своїми завданнями, чи робота валиться з рук. І звільняв тих, хто не зміг налагодити роботу у команді.

Погодьтеся, щось у цьому методі є.

Коли щодня треш ліктями на кухні, складно розібрати, чи добре твоє сімейне життя, чи не дуже. Але багато стає зрозумілим на відстані.

Якщо жінка в сім'ї взяла на себе всі чоловічі обов'язки, а чоловік лише поблажливо приймає результат її праці, то це і не чоловік зовсім, а якась істота, що паразитує. Якщо без чоловіка ви починаєте насолоджуватися життям, то навіщо потрібна його присутність?

Слабкість чоловіка конвертується в силу жінки.

Подружжя — це воли, запряжені в один візок. Два воли тягнуть віз сімейного життя. Один віл — розслабляється, тоді другий тягне за двох, напружується. Збільшує м'язову масу. І через деякий час це вже зовсім інший віл — сильний, самовпевнений, який нічого не бояться.

Джерело