Людина з чорною душею: ознаки, за якими її можна вирахувати

Люди, навколо яких лише хмари негативу — які вони.

Чужа душа — темний ліс. Ми не в силах передбачити дії, мотиви та бажання оточуючих. Але ми можемо убезпечити себе від поганого впливу, виділивши токсичну людину в колі знайомих, інформує Ukr.Media.

Існують відкриті та добрі люди з якими затишно: вони дарують енергетичний підйом і відмінний настрій. А є люди, як хмари, що створюють навколо себе хмара негативу. Спілкування з ними надає поганий вплив: висмоктує сили, заражає песимізмом, провокує тривогу. Таких людей потрібно вміти обчислювати, адже негатив, як відомо, заразливий і дуже токсичний. Експерти склали список характерних рис, які допоможуть вам вирахувати людину з чорною душею. Якщо у вашому оточенні є така, не тримайте на неї зла, але тримайте дистанцію.

Нездатність співпереживати

Людина з чорною душею глуха до прохань оточуючих. Гірше того, вона відчуває задоволення від чужих неприємностей і проблем. Вона підживлює свою енергетику негативною енергією горя іншої людини. Спілкуючись з кимось, вона спочатку має погані наміри, насолоджується чужим болем і нещастями. Вона хоче або зачепити співрозмовника, або щось від нього отримати, інших інтересів у неї немає. Радує те, що таку людину можна швидко розпізнати і припинити з нею «дружні» стосунки.

Жорстокість

Зіпсована людина абсолютно не контролює своїх емоцій. Коли її очі застилає гнів, вона переходить усі межі: накидається, зганяє злість, виливає всі свої негативні почуття і часом звинувачує у всіх своїх бідах і проблемах зовсім сторонніх людей.

Безкінечні маніпуляції

Навіть зла людина часом робить добрі вчинки. Правда, рухає нею завжди одне — особиста вигода. Маніпулятор тягне час, прикриваючись благими намірами. Такого хитруна розпізнати буває особливо складно, тому що він маніпулює дружбою. Він точно знає, що вам сподобається, що вас порадує, але він використовує це у своїх цілях. Він завжди багато бере і дуже рідко дає щось натомість.

Брехня та інтриги

Інтригана і лицеміра складно назвати приємною людиною, адже він навмисно спотворює правду, плете змови та налаштовує людей один проти одного. Мета завжди одна — заплямувати жертву та отримати вигоду. Подібна поведінка вказує на те, що душа такої людини чорніша чорного.

Безсовісність

Порочна людина не лише позбавлена відповідальності, але і не обтяжена совістю. Вона робить погані вчинки та пишається цим. Її чуже почуття провини, що дозволяє її з легкістю порушувати обіцянки, підставляти близьких і заподіювати біль навколишнім.

Бажання зачепити ближнього

Чорна душа змушує людину бажати і робити погані речі. Це може виражатися, в приниженні оточуючих, висміювання недоліків людини або злорадство над життєвими труднощами, вірою чи переконаннями. Не можна дозволяти токсичній людині харчуватися вашою енергією і губити вашу самовпевненість. Найлегший метод — обчислити енергетичного вампіра і викреслити його з кола знайомих.

Спроби вивести на конфлікти

Чорне серце завжди вимагає хаосу навколо. Така людина робить все можливе, щоб посварити людей. Це хороший підбурювач, який знає, за які ниточки треба смикати, щоб роздути справжній конфлікт з невеликого негаразду. Найбільш надійний спосіб уникнути її маніпуляцій — контролювати свої емоції та зберігати розсудливість.

Негативне мислення

Постійні скарги, заздрість, критика, докори — все це ознаки чорної душі. При спілкуванні з такою людиною стає незатишно, сумно і можуть напасти погані спогади. Однією своєю присутністю вона висмоктує всі сили, нав'язуючи свій негатив і песимізм. Вона може зіпсувати навіть найщасливішу ситуацію, наповнивши її своїми побоюваннями та тривогами.

Деколи для того, щоб поліпшити своє життя, потрібно змінити своє оточення. Людина, яка не прагне до духовного розвитку, скочується вниз і тягне оточуючих за собою. Спілкуватися варто з тими, хто має позитивний вплив, вселяє впевненість і відчуття легкості.

Джерело