“Людина не хоче з вами спілкуватися”: Лише одна фраза розповість про це

Дуже популярна відмовка.

Сьогодні ми розповімо вам про одну дуже популярну відмовку у спілкуванні та стосунках, за якою можна визначити, що людина, насправді, не хоче з нами спілкуватися, інформує Ukr.Media.

Ця відмовка у різних варіаціях звучить приблизно з наступним сенсом: "Я зайнятий, давай якось в інший раз". І чим частіше вона лунає, тим менше людина відчуває бажання поділитися з нами своїм часом, емоціями, думками та діями.

Річ у тім, що, насправді, ми не можемо бути завжди настільки зайнятими, аби не знайти можливість приділити увагу людині, до якої ми відчуваємо симпатію або інші позитивні почуття.

Дійсно, іноді кожен з нас буває дуже завантаженим різноманітними справами та завданнями. І все одно для близьких, дорогих і потрібних нам людей ми завжди знаходимо час. Знаходимо можливість зустрітися, побачитися, поговорити за чашкою кави або хоча б зателефонувати.

І якщо, наприклад, людина може випадково забути привітати з Днем Народження, відповісти на повідомлення або спізнитися на зустріч через свою неорганізованість, то принципова постійна зайнятість має пряме відношення саме до його небажання з нами спілкуватися.

Не варто шукати дружби, стосунків і вигоди від спільних справ з людьми, які, щоб уникнути контактів з нами, постійно посилаються на свою зайнятість.

Щастя вам і гарного настрою!

Джерело