Лікарі попередили про наслідки відмови від цукру

Проблем буде багато.

Майже всі дієтологи рекомендують виключити солодощі та цукор з раціону, але є розбіжності серед лікарів з цього приводу. Гастроентерологи пояснили, які наслідки можуть виникнути, якщо повністю відмовитися від цукру, інформує Ukr.Media.

Природний натуральний цукор міститься в різних продуктах, таких як молоко, овочі, фрукти та ягоди. Виключення їх повністю з раціону може бути небезпечним, оскільки глюкоза є основним джерелом енергії для організму.

Глюкоза та її органічні сполуки доставляються в клітини за допомогою інсуліну і забезпечують їх живленням. Саме це дає людині бадьорість і гарне функціонування мозку.

Однак існує так званий доданий цукор, який використовується під час приготування солодощів, випічки та інших продуктів. Надлишок такого варіанту шкідливий для організму і може призвести до розвитку діабету та ожиріння.

Різка відмова від цього виду продукту також може викликати негативні наслідки, такі як стрес, слабкість і сонливість. Рекомендується обмежувати споживання такого цукру до 6-9 ложок на день, що не чинить негативного впливу на організм і дає змогу залишатися у формі.

Джерело