Лікарі пояснили, у чому користь помірного споживання солоної риби

Солона червона риба містить безліч корисних мікроелементів.

Червона риба вважається дуже корисним продуктом. Чи поширюється це твердження на солону червону рибу? Яку користь вона може принести організму і кому краще утриматися від її вживання, розповіли лікарі-дієтологи, інформує Ukr.Media.

Користь солоної червоної риби

Червона риба — це насамперед легкозасвоюваний білок, який необхідний організму для росту і розвитку м'язів, будівництва нових клітин. Навіть у солоному вигляді вона багата вітамінами A, B1, B2, B6, B12, D, E, PP і такими мінералами, як калій, кальцій, магній, фосфор, селен, цинк, йод.

Для серця і судин

Омега-3 жирні кислоти в ній допомагають знижувати ризик серцево-судинних захворювань, інсульту, артриту. Вони також покращують пам'ять, роботу мозку в цілому, запобігають розвитку депресії.

Занадто багато солі

Однак потрібно їсти солону рибу помірно й обережно, не більше 100-150 грамів на тиждень. Якщо ігнорувати цю рекомендацію, можна спровокувати появу набряків. Це не є небезпечним для здорових людей, але тим, у кого проблеми з нирками, є стрибки тиску, загущена кров — не можна нехтувати порадою. Інакше стан може ускладнитися, навіть призвести до інсульту.

Джерело