Лікарі пояснили, чим небезпечна для здоров’я шапка із синтетики

У холодну пору року потрібно особливо уважно поставитися до здоров'я.

Медики розповіли, як уберегти здоров'я під час сильних холодів. За їх словами, в холодну пору року потрібно бути дуже обережними, особливо, якщо на вулиці мороз, інформує Ukr.Media.

За низьких температур можна легко заробити обмороження кінцівок, пальців рук, ніг, а також відморозити вуха і ніс. Це загрожує тимчасовою втратою чутливості обморожених ділянок, нерухомістю і свербінням шкіри, попередили фахівці.

Лікарі наголосили, що необхідно серйозно підійти до вибору одягу та взуття. Збереження тепла залежить навіть від матеріалів, з яких вони виготовлені.

Шапка має бути вовняна або шкіряна з натуральним хутром, носити тонкі синтетичні шапки не рекомендується, при цьому не варто забувати про шарф, додали вони.

Шапка з вовни та хутра добре тримає тепло. Шарф краще надягати довгий і м'який, у нього можна сховати обличчя — щоб не застудити дихальні шляхи. На руки — рукавиці, в мороз вони краще зберігають тепло. Одяг має бути багатошаровим. Майте на увазі: обтислий одяг не створює теплий вакуум.

Джерело