Кулеба заявив про рекорд України на шляху до ЄС

Кулеба заявив про рекорд України на шляху до ЄС

Фото: Telegram / Дмитро Кулеба Шлях України до ЄС не був легким та включав революцію й війну, наголосив голова МЗС

Наша країна пройшла шлях від заявки на членство в ЄС до початку переговорів трохи більше ніж за два роки, зазначив міністр.

Україна встановила рекорд на шляху своєї євроінтеграції: від заявки на членство до початку переговорів. Цей процес був швидшим, аніж у будь-якої іншої країни-кандидата в історії. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, якого цитує підконтрольне йому відомство.

Урядовець привітав схвалення країнами-членами ЄС переговорних рамок про вступ України до блоку. За його словами, шлях країни не був легким та включав революцію й війну.

“Україна також встановила рекорд, пройшовши шлях від заявки на членство в ЄС до початку переговорів трохи більше ніж за два роки – швидше, ніж будь-яка інша країна-кандидат в історії”, – наголосив чиновник.

Він додав, що Україна старанно виконувала всі вимоги й впроваджувала критичні реформи для наближення цього дня.

“Як член ЄС, Україна зміцнюватиме безпеку та процвітання для всіх європейців, а також реалізує нашу спільну мрію жити на континенті свободи, процвітання та миру”, – резюмував голова українського МЗС.

Нагадаємо, що 14 червня посли держав-членів ЄС принципово схвалили рамки для переговорів про вступ України, а також Молдови. Угорщина та Словаччина рішення не блокували.

ЄС підтвердив дату переговорів про вступ України

Джерело