Кулеба поїхав з першим візитом до Індії

Кулеба поїхав з першим візитом до Індії

Фото: Getty Images Дмитро Кулеба проведе важливі переговори в Індії

Однією з головних цілей міністра є підготовка до першого Глобального саміту миру в Швейцарії

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 28-29 березня відвідує Індію з візитом на запрошення свого індійського колеги Субраманьяма Джайшанкара. Про це повідомило МЗС у четвер.

Вказано, що український міністр закордонних справ поїхав до Індії вперше з 2017 року.

“Метою візиту є втілення домовленостей лідерів двох держав, президента Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Нарендри Моді, підготовка до першого Глобального саміту миру в Швейцарії, розвиток українсько-індійських двосторонніх відносин, торгівлі та міжнародної співпраці”, – йдеться у повідомленні.

У Нью-Делі Дмитро Кулеба проведе кілька двосторонніх переговорів, зокрема з главою МЗС Індії. Керівники відомств проведуть засідання українсько-індійської Міжурядової комісії з торгівлі, економічної, наукової, технічної, промислової та культурної співпраці.

Кулеба також проведе зустрічі з неурядовими організаціями, аналітичними центрами та журналістами Індії.

Нагадаємо, 20 березня Зеленський і Моді провели переговори. Тоді український лідер наголосив на важливості участі Індії в інавгураційному саміті миру, підготовка до якого триває у Швейцарії.

Пізніше ЗМІ повідомили, що усі компанії Індії відмовилися приймати нафту з танкерів російського Совкомфлоту через загрозу санкцій.

Джерело