«Кривбас» здобув першу в сезоні перемогу в баскетбольній Суперлізі

«Кривбас» здобув першу в сезоні перемогу в баскетбольній Суперлізі

13.01.2024 15:30 джерело Криворізький клуб переміг «Старий Луцьк».

«Кривбас» здобув першу перемогу в сезоні баскетбольної Суперліги України, обігравши в рамках луцького баблу «Старий Луцьк» з рахунком 71:70, передає джерело.

Рівна кінцівка першої половина гри завершилась перевагою «Старого Луцька» +2 до великої перерви. Вдалий початок третьої чверті дозволив «Кривбасу» повести +8. Декілька разів «Старий Луцьк» після цього повертався на відстань однієї атаки, але «Кривбас» знову доводив свою перевагу до тих же 8 очок.

В фінальній чверті «Старому Луцьку» вдалось вирівняти гру – останні дві хвилини розпочались за рівного рахунку 69:69.  Рід в проході повернув перевагу «Кривбасу», у відповідь Коровяков заробив два штрафні, але реалізував лише один з них. Рід невдало завершив наступну атаку «Кривбасу» і у «Старого Луцька» була 31 секунда, щоб вирвати перемогу, але Марків і Прозапас не влучили свої кидки, дозволивши «Кривбасу» святкувати довгоочікувану перемогу.

Найрезультативнішим в матчі став легіонер «Кривбасу» Лейтерренс Рід, який набрав 24 очка.

Ця перемога – перша для криворізького клубу за 696 днів. Востаннє «Кривбас» перемогав 17 лютого 2022-го «Черкаські Мавпи» (80:63). Минулий сезон «Кривбас» пропустив.

Джерело